Kim jesteśmy

Spółka EKO-TECH została założona w 1991 roku przez Arnolda Mierzwę i Wojciecha Kurpaskiego – specjalistów z dziedziny ochrony środowiska i chemii przemysłowej. Od początku swego istnienia do dziś firma posiada w 100% kapitał polski.

Znajdujemy się w czołówce firm z branży ochrony środowiska w Polsce. Rozpoczynaliśmy od biura projektowego wykonującego różnorodne prace służące środowisku naturalnemu, a z czasem rozpoczęliśmy badania nad technologiami unieszkodliwiania i odzysku odpadów, które sukcesywnie wdrażamy. Jesteśmy członkiem-założycielem Krajowej Izby Gospodarki Odpadami oraz Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców Gospodarki Odpadami.

Obecnie w skład firmy wchodzi kilka jednostek organizacyjnych zajmujących się różnymi aspektami ochrony środowiska:

Prowadzona przez nas działalność w zakresie zbierania i transportu odpadów odbywa się na podstawie posiadanych zezwoleń administracyjnych oraz procedur ADR. Dysponujemy flotą aut ciężarowych oraz kontenerami i pojemnikami na odpady. Na przestrzeni lat zaufało nam wiele światowych koncernów oraz mniejszych firm. Posiadając tak rozwinięte zaplecze logistyczne oraz przejrzyste procedury jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom sprawną, terminową i profesjonalną obsługę.

Inspiracją dla tak dynamicznego rozwoju spółki byli i są nadal nasi Partnerzy. Dzięki ich wymaganiom dysponujemy dziś doświadczeniem w dziedzinie gospodarowania odpadami i prawa ochrony środowiska, kadrą zawodową nieustannie podnoszącą swoje kwalifikacje oraz profesjonalnymi procedurami pozwalającymi w skuteczny sposób wywiązywać się z powierzonych nam zadań. Zaufanie naszych Partnerów jest i będzie dla nas zawsze największym wyróżnieniem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania jakością i środowiskiem wg ISO 9001:2009 i ISO 14001:2005. Udoskonaliliśmy w ten sposób wachlarz świadczonych usług i tym samym zagwarantowaliśmy ich najwyższą jakość.

Gospodarka odpadami Eko-Tech - konsulting środowiskowy. Gospodarka opakowaniami, odbiór i odzysk odpadów przemysłowych, czyszczenie separatorów. Pozwolenie odpadowe - pozwolenie na wytwarzanie odpadów.